
€ 744,15 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
| EAN / Barcode | 7422242981955 |
| Brand | COMBISTEEL |
| Width | 1200mm |
| Depth | 700mm |
| Height | 850mm |
| Gross Weight | 54kg |
| Bijzonderheden | Polyethylene werkblad |
| Afmeting blad bxd (mm) | 1200x700x100 |