
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zeg wegwerpplastic vaarwel met deze 3-in-1 folie van Agreena. Het innovatieve product fungeert als huishoudfolie, sealfolie en bakpapier in één en kan steeds opnieuw worden gewassen en worden hergebruikt. Niet-giftig en absoluut voedselveilig - goedgekeurd door de TCPH, LFBG en FDA. Vegan en niet schadelijk voor het milieu.
| Brand | Agreena |
| Productnaam | Agreena 3-in-1 herbruikbare folie 300 x 450mm (2 stuks) |
| Korte omschrijving | 300 x 450mm (2 stuks) | Vervangt huishoudfolie, aluminiumfolie en bakpapier |
| Volledige omschrijving | Zeg wegwerpplastic vaarwel met deze 3-in-1 folie van Agreena. Het innovatieve product fungeert als huishoudfolie, sealfolie en bakpapier in één en kan steeds opnieuw worden gewassen en worden hergebruikt. Niet-giftig en absoluut voedselveilig - goedgekeurd door de TCPH, LFBG en FDA. Vegan en niet schadelijk voor het milieu. |
| Aantal per doos | 2 |
| Producttype | Bakpapier |
| Afmetingen | 45cm(h) x 30cm(b) x 0,1cm |
| Diepte | 1 |
| Hoogte | 450 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| EAN / Barcode | 9369998123070 |
| Gewicht | 170g |
| Bijpassende knopen | 100% puur platinum siliconen |
| Lange mouw | Anti-kleefmateriaal vervangt bakpapier en aluminiumfolie |
| Klassieke pasvorm | Bestand tegen temperaturen van -40 tot +230°C |
| Extra gegevens 6 | Recyclebaar via Agreena's internationale Return 2 Recycle programma (instructies op verpakking) |
| Extra gegevens 7 | Het streng gecontroleerde productieproces garandeert veilige en verantwoorde werkomstandigheden voor betrokken arbeidskrachten |
| Extra gegevens 8 | Bespaart tijd en geld |
| Extra gegevens 9 | Bij voorkeur met de hand afwassen |
| Thermometerzakje en borstzak | Niet-giftig en goedgekeurd door TCPH, LFBG en FDA |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor gebruik in oven, magnetron, koeling, vriezer, contactgrill en vaatwasmachine |
| Omgeslagen manchetten | Creëert een luchtdichte seal in combinatie met keramische, glazen en metalen kommen |
| Kleur | Groen |
| Kleur (CSV) | Groen |