
€ 87,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënische en handige dispenser voor vershoudfolie, aluminiumfolie en bakpapier.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Aluminiumfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks) |
| Korte omschrijving | 3 rollen. 90m. |
| Volledige omschrijving | Hygiënische en handige dispenser voor vershoudfolie, aluminiumfolie en bakpapier. |
| Aantal per doos | 3 |
| Producttype | Aluminiumfolie |
| Afmetingen | 48,8cm(h) x 21,1cm(b) x 6,5cm |
| Diepte | 65 |
| Hoogte | 488 |
| Breedte | 211 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984487835 |
| Gewicht | 4kg |
| Bijpassende knopen | Per stuk verpakt en per 3 verpakt in krimpfolie |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor de Vogue Wrap450 dispenser |
| Thermometerzakje en borstzak | 90m |
| Dubbele sluiting | Ook verkrijgbaar: vershoudfolie (CW203) en bakpapier (CW205) |
| Omgeslagen manchetten | Gaat verspilling tegen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Rood |