
€ 11,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 50 x 35 x 200 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS amusetang 45 x 200mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 50 x 35 x 200 mm |
| Producttype | Tangen |
| Afmetingen | 20(l)cm |
| Diepte | 35 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 4004133758223 |
| Gewicht | 70g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |