
€ 91,95 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 280 x 130 x 510 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS bestekbak met deksel 510 x 280mm vintage design |
| Korte omschrijving | Dimensies: 280 x 130 x 510 mm |
| Producttype | Bestekbakken |
| Afmetingen | 51(h) x 28(b) x 13(d)cm |
| Diepte | 130 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 4004133119482 |
| Gewicht | 1,6kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |