
€ 245,62 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle warmhoudplaat voor bij het buffet of op tafel.
| Brand | APS |
| Productnaam | APS buffet inductiekookplaat 354x325mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 325 x 190 x 354 mm | 900W |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle warmhoudplaat voor bij het buffet of op tafel. |
| Producttype | Warmhouders |
| Afmetingen | 35,4(h) x 32,5(b) x 19(d)cm |
| Diepte | 190 |
| EAN / Barcode | 4004133122758 |
| Gewicht | 3,91kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Unisex pasvorm | Betrouwbaar 900W vermogen |
| Lange mouw | Met regelaar om de ideale kooktemperatuur in te stellen |
| Klassieke pasvorm | Stijlvolle en stabiele zwarte standaard |
| Extra gegevens 5 | Het elegante walnotenhouten frame past in ieder interieur |
| Extra gegevens 6 | Het RVS 18/8 frame is zeer duurzaam en schuift niet |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect te combineren met andere APS producten |
| Omgeslagen manchetten | De diameter van 24cm is geschikt voor de meeste gangbare pannen |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |