
€ 388,40 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 395 x 175 x 345 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS chafing dish geel 305mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 395 x 175 x 345 mm |
| Producttype | Chafing dishes |
| Afmetingen | 34,5(h) x 39,5(b) x 17,5(d)cm |
| Diepte | 175 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 4004133123366 |
| Gewicht | 5,32kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Geel |