
€ 79,85 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 170 x 375 x 310 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS etagere 2 etages 310x170mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 170 x 375 x 310 mm |
| Producttype | Buffetstandaards |
| Afmetingen | 37,5(h) x 31(b) x 17(d)cm |
| Diepte | 375 |
| Materiaal | Metaal & hout |
| Productmateriaal | Metaal & hout |
| EAN / Barcode | 4004133303362 |
| Gewicht | 2,74kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Unisex pasvorm | Geleverd met 2 manden en houten planken |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |