
€ 52,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 260 x 480 x 260 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS etagere 2 mandjes 260x480mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 260 x 480 x 260 mm |
| Producttype | Buffetstandaards |
| Afmetingen | 48(h) x 26(b) x 26(d)cm |
| Diepte | 480 |
| Materiaal | Metaal & hout |
| Productmateriaal | Metaal & hout |
| EAN / Barcode | 4004133303355 |
| Gewicht | 1kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |