
€ 52,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 195 x 430 x 290 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS etagere 3 etages industrieel 195x430x290mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 195 x 430 x 290 mm |
| Producttype | Buffetstandaards |
| Afmetingen | 29(h) x 19,5(b) x 43(d)cm |
| Diepte | 430 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 4004133332096 |
| Gewicht | 710g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |