
€ 68,96 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 325 x 85 x 355 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS houten frame 354mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 325 x 85 x 355 mm |
| Producttype | Warmhouders |
| Afmetingen | 35,5(h) x 32,5(b) x 8,5(d)cm |
| Diepte | 85 |
| Materiaal | Walnoot |
| Productmateriaal | Walnoot |
| EAN / Barcode | 4004133122710 |
| Gewicht | 1,04kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |