
€ 25,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 160 x 70 x 290 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS ovale mand 290x160mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 160 x 70 x 290 mm |
| Producttype | Manden<multisep/>Kratten & dozen |
| Afmetingen | 7(h) x 29(b) x 16(d)cm |
| Diepte | 70 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 4004133303379 |
| Gewicht | 850g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |