
€ 9,18 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verpakt per 2. Onbreekbare deksels met temperatuurbestendigheid van -40° tot +95°C. Geschikt voor magnetron en vriezer.
| Brand | APS |
| Productnaam | APS polycarbonaat cloche 30cm (2 stuks) |
| Korte omschrijving | Materiaal: polycarbonaat. Afmeting: 11(h)x30(Ø)cm. 2 stuks. |
| Volledige omschrijving | Verpakt per 2. Onbreekbare deksels met temperatuurbestendigheid van -40° tot +95°C. Geschikt voor magnetron en vriezer. |
| Aantal per doos | 2 |
| Producttype | Bordendeksels |
| Afmetingen | 11(h) x 30(Ø)cm |
| Hoogte | 110 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 4004133407527 |
| Gewicht | 200g |
| Bijpassende knopen | Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +95°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Magnetronbestendig |
| Dubbele sluiting | Vriezerbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |