
€ 6,28 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 240 x 75 x 240 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS SAN bordendeksel 240mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 240 x 75 x 240 mm |
| Producttype | Bordendeksels |
| Afmetingen | 24(h) x 24(b) x 7,5(d)cm |
| Diepte | 75 |
| Materiaal | SAN |
| Productmateriaal | SAN |
| EAN / Barcode | 4004133110526 |
| Gewicht | 250g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |