
€ 9,67 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 120 x 80 x 120 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS serveerblik 120mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 120 x 80 x 120 mm |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 12(h) x 8(Ø)cm |
| Diepte | 80 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 4004133406599 |
| Gewicht | 220g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |