
€ 9,06 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 155 x 15 x 285 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS serveerplank 285x155mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 155 x 15 x 285 mm |
| Producttype | Dienbladen<multisep/>Serveerschalen |
| Afmetingen | 28,5(h) x 15,5(b) x 1,5(d)cm |
| Diepte | 15 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 4004133303386 |
| Gewicht | 280g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |