
€ 95,58 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 300 x 400 x 300 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS Super Dome polycarbonaat cloche 300mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 300 x 400 x 300 mm |
| Producttype | Stolpen<multisep/>Bordendeksels |
| Afmetingen | 30(h) x 30(b) x 40(d)cm |
| Diepte | 400 |
| EAN / Barcode | 4004133065253 |
| Gewicht | 1,5kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |