
€ 50,81 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 290 x 200 x 350 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS Superbox acaciahouten krat 350x290mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 290 x 200 x 350 mm |
| Producttype | Kratten & dozen |
| Afmetingen | 35(h) x 29(b) x 20(d)cm |
| Diepte | 200 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 4004133117228 |
| Gewicht | 1,69kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |