
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dimensies: 190 x 80 x 240 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS Svart mand 240x190mm |
| Korte omschrijving | Dimensies: 190 x 80 x 240 mm |
| Producttype | Manden |
| Afmetingen | 24(h) x 19(b) x 8(d)cm |
| Diepte | 80 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 4004133304239 |
| Gewicht | 490g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |