
€ 14,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmetingen: 190 x 75 x 190 mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS Urban servethouder zwart 190x190x75mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen: 190 x 75 x 190 mm |
| Producttype | Servettenhouders |
| Afmetingen | 19(h) x 19(b) x 7,5(d)cm |
| Diepte | 75 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 4004133117709 |
| Gewicht | 660g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij de inrichting van je bedrijf |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |