
€ 22,13 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmetingen: 215 x 20 x 320mm
| Brand | APS |
| Productnaam | APS Vintage dienblad 32 x 215mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen: 215 x 20 x 320mm |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 32(b) x 21,5(d)cm |
| Diepte | 20 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 4004133301344 |
| Gewicht | 490g |
| Bijpassende knopen | Stijlvol ontwerp past bij het interieur van uw zaak |
| Unisex pasvorm | Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik |
| Lange mouw | Perfect geschikt voor gebruik met andere APS-producten |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |