
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
530x325mm.
| Brand | Araven |
| Productnaam | Araven GN 1/1 voedseldoos met deksel 13,7Ltr (4 stuks) |
| Korte omschrijving | GN 1/1. 100mm diep. Inhoud: 13,7L. 4 stuks. |
| Volledige omschrijving | 530x325mm. |
| Aantal per doos | 4 |
| Producttype | Bakken |
| Inhoud | 13,7L |
| Afmetingen | 10(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Diepte | 325 |
| Hoogte | 100 |
| Breedte | 530 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +95°C |
| EAN / Barcode | 8411777033542 |
| Gewicht | 430g |
| Bijpassende knopen | Luchtdicht, kleurgecodeerd, met deksel |
| Unisex pasvorm | Inclusief kleurcode clips (rood, geel, groen, blauw) |
| Lange mouw | Gastronorm formaat |
| Klassieke pasvorm | Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +95°C |
| Extra gegevens 5 | Met permanent, afwasbaar label |
| Extra gegevens 6 | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Rode, gele, groene, blauwe cli |
| GN-maat | GN 1/1 |