
€ 33,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze sausdispenser met grote capaciteit van Araven zorgt ervoor dat u en uw klanten altijd direct beschikbare saus hebben. De sausdispenser is ontworpen met een eenvoudige drukpompbediening en levert gecontroleerde en nauwkeurige doseringen van 30 ml van uw favoriete sauzen. Dit maakt de container ideaal voor buffetten, restaurants en cafés die hun kruidenstations willen upgraden met behoud van nauwkeurige portiecontrole. En dankzij de 4,3 liter inhoud en 1/4 gastronorm-afmetingen, helpt de container u om meer deksels in een dienst te plaatsen zonder dat u voortdurend hoeft bij te vullen. Bovendien helpt een handige afsluitklep u de versheid van de inhoud te behouden en lekkage tijdens transport te voorkomen.
| Brand | Araven |
| Productnaam | Araven Saus Dispenser 1/4 Gn |
| Korte omschrijving | GN 1/4. 150 mm. 4,3 liter |
| Volledige omschrijving | Deze sausdispenser met grote capaciteit van Araven zorgt ervoor dat u en uw klanten altijd direct beschikbare saus hebben. De sausdispenser is ontworpen met een eenvoudige drukpompbediening en levert gecontroleerde en nauwkeurige doseringen van 30 ml van uw favoriete sauzen. Dit maakt de container ideaal voor buffetten, restaurants en cafés die hun kruidenstations willen upgraden met behoud van nauwkeurige portiecontrole. En dankzij de 4,3 liter inhoud en 1/4 gastronorm-afmetingen, helpt de container u om meer deksels in een dienst te plaatsen zonder dat u voortdurend hoeft bij te vullen. Bovendien helpt een handige afsluitklep u de versheid van de inhoud te behouden en lekkage tijdens transport te voorkomen. |
| Producttype | Sausdispensers |
| Inhoud | 4,3L |
| Afmetingen | 19(h) x 26,5(b) x 16,2(d)cm |
| Diepte | 162 |
| Hoogte | 190 |
| Breedte | 265 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| EAN / Barcode | 8411777013582 |
| Gewicht | 550g |
| Bijpassende knopen | Het ontwerp met een hoge capaciteit van 4,3 liter is ideaal voor het bijvullen van grote hoeveelheden |
| Unisex pasvorm | Container en deksel vaatwasmachinebestendig voor grondige reiniging |
| Lange mouw | Recyclebaar aan het einde van de levensduur om uw stortafval te verminderen |
| Klassieke pasvorm | BPA-vrij |
| Extra gegevens 5 | Voldoet aan de laatste hygiënevoorschriften |
| Thermometerzakje en borstzak | Pomp geeft doses van 30 ml af voor gecontroleerde porties |
| Dubbele sluiting | Luchtdicht in vergrendelde positie om bederf te voorkomen |
| Omgeslagen manchetten | Vriezerbestendig tot -40°C |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| GN-maat | GN 1/4 |