
€ 7,01 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Araven |
| Productnaam | Araven vriezerbak 30x20,5cm |
| Korte omschrijving | Polyethyleen. 6(h)x30(b)x20,5(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Deegrijsmanden<multisep/>Bakken |
| Afmetingen | 6(h) x 30(b) x 20,5(d)cm |
| Diepte | 205 |
| Hoogte | 60 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | HDPE |
| Productmateriaal | HDPE |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 8411777011298 |
| Gewicht | 160g |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendig en stapelbaar |
| Dubbele sluiting | Vriezerbestendig tot -40°C |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |