
€ 6,76 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Araven |
| Productnaam | Araven vriezerbak 34x23,5cm |
| Korte omschrijving | Polyethyleen. 7,5(h)x34,5(b)x23,5(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Deegrijsmanden |
| Afmetingen | 7,5(h) x 34,5(b) x 23,5(d)cm |
| Diepte | 235 |
| Hoogte | 75 |
| Breedte | 345 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 8411777011304 |
| Gewicht | 240g |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendig en stapelbaar |
| Dubbele sluiting | Vriezerbestendig tot -40°C |
| Kleur | Wit |