
€ 11,12 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Araven |
| Productnaam | Araven vriezerbak 43,5x28,5cm |
| Korte omschrijving | Polyethyleen. 8(h)x43,5(b)x28,5(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Sterke stapelbaar polypropyleen bakken geschikt voor diepvries opslag tot -40 ° C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Deegrijsmanden |
| Afmetingen | 8(h) x 43,5(b) x 28,5(d)cm |
| Diepte | 285 |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 435 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 8411777011311 |
| Gewicht | 480g |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendig en stapelbaar |
| Dubbele sluiting | Vriezerbestendig tot -40°C |
| Kleur | Wit |