
€ 25,40 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Arc Premier Tumbler - 1/2 Pint UKCA Headbooster Nucleated 285ml 10oz
| Brand | Arcoroc |
| Productnaam | Arc Premier-Tumblers. Ukca Headbooster Nucleated 285ml (12 Stuks) |
| Korte omschrijving | 285ml |
| Volledige omschrijving | Arc Premier Tumbler - 1/2 Pint UKCA Headbooster Nucleated 285ml 10oz |
| Producttype | Bierglazen |
| Inhoud | 285 ml |
| Afmetingen | 16(h) x 9(Ø)cm |
| Diepte | 90 |
| Hoogte | 160 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 10883314586616 |
| Gewicht | 255g |
| Bijpassende knopen | UKCA gemarkeerde halve pint |
| Unisex pasvorm | 160 mm hoog 90 mm breed |
| Lange mouw | Glazenwasmachinebestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig gehard |
| Dubbele sluiting | Headbooster Genucleëerd voor beter behoud van de bierkraag |
| Omgeslagen manchetten | 285 ml |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |