
€ 11,12 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gehard glas.
| Brand | Arcoroc |
| Productnaam | Arcoroc glazen schaal 6cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | Afmeting: 6(Ø)cm. Inhoud: 35,5ml. 6 stuks. |
| Volledige omschrijving | Gehard glas. |
| Aantal per doos | 6 |
| Inhoud | 35,5ml |
| Afmetingen | 2,6(h) x 6(Ø)cm |
| Hoogte | 26 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 26102168066 |
| Gewicht | 400g |
| Bijpassende knopen | Gehard glas |
| Unisex pasvorm | Vriezerbestendig |
| Lange mouw | Magnetronbestendig |
| Klassieke pasvorm | Let op: de schalen zijn niet ovenbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Duurzaam en eenvoudig te reinigen |
| Dubbele sluiting | Ideaal voor het au bain marie verwarmen van boter, chocolade en delicate sauzen |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |