
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle gehoekte kom, met slanke steel en stevige voet. Perfect voor moderne bars en restaurants.
| Brand | Arcoroc |
| Productnaam | Arcoroc Juliette Champagneglazen 230ml (24 Stuks) |
| Korte omschrijving | Inhoud (tot de rand) 230ml | 24 stuks |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle gehoekte kom, met slanke steel en stevige voet. Perfect voor moderne bars en restaurants. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Champagneglazen |
| Inhoud | 230 ml |
| Afmetingen | 21,7(h) x 6,5(Ø)cm |
| Hoogte | 217 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 10883314661412 |
| Gewicht | 137g |
| Bijpassende knopen | Perfect voor champagne of prosecco |
| Unisex pasvorm | Grotere maat dan reguliere flutes |
| Thermometerzakje en borstzak | Moderne vormgeving |
| Dubbele sluiting | Niet CE-gemarkeerd |
| Omgeslagen manchetten | Van gehard Arcoroc glas |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |