
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geweven voering met PTFE coating zorgt voor een anti-kleef oppervlak, geen vet of olie nodig. Te gebruiken voor bakken, grillen, roosteren en in de magnetron. Temperatuurbestendig tot 260°C en afneembaar.
| Brand | Toastabags |
| Productnaam | Bakplaatpapier 33cmx1m |
| Korte omschrijving | 33(b)cmx1(l)m. PTFE anti-kleef coating. |
| Volledige omschrijving | Geweven voering met PTFE coating zorgt voor een anti-kleef oppervlak, geen vet of olie nodig. Te gebruiken voor bakken, grillen, roosteren en in de magnetron. Temperatuurbestendig tot 260°C en afneembaar. |
| Producttype | Bakpapier |
| Afmetingen | 33(b)cm x 1(l)m |
| Binnenafmetingen | 100(l)cm |
| Breedte | 330 |
| Materiaal | PTFE gecoat |
| Temperatuurbereik | 260°C |
| EAN / Barcode | 5060080674176 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Afneembaar met een vochtige doek |
| Thermometerzakje en borstzak | Maakt gebruik van vetten en oliën overbodig |
| Dubbele sluiting | Te gebruiken voor het bakken, grillen, roosteren en in de magnetron |
| Omgeslagen manchetten | anti-kleef oppervlak |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |