
€ 275,87 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle vintage houten stoelen, ideaal voor restaurants, cafés en bistro's. Opvallend door gekruiste rugleuning.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero houten barkruk met gekruiste rugleuning naturel |
| Korte omschrijving | Berkenhouten frame. Naturel. Zithoogte: 75cm |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle vintage houten stoelen, ideaal voor restaurants, cafés en bistro's. Opvallend door gekruiste rugleuning. |
| Producttype | Hoge barkrukken |
| Afmetingen | 110(h) x 45(b) x 47(d)cm |
| Diepte | 470 |
| Hoogte | 1100 |
| Breedte | 450 |
| EAN / Barcode | 5050984346965 |
| Gewicht | 6,5kg |
| Bijpassende knopen | Berkenhouten frame |
| Unisex pasvorm | Zithoogte: 75cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Rieten zitting voldoet aan BS7176 |
| Dubbele sluiting | Volledig gemonteerd geleverd |
| Omgeslagen manchetten | Alleen voor binnengebruik |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Natuurlijk |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |