
€ 217,79 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De tafel is inklapbaar en gemakkelijk op te bergen en te vervoeren. Dankzij een mix van materialen van professionele kwaliteit kan de tafel gemakkelijk omgaan met commerciële slijtage. De grijze kleur geeft de tafel de finishing touch.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero Pavement Style klaptafel grijs 1100 mm x 700 mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen: 1100 x 700 mm |
| Volledige omschrijving | De tafel is inklapbaar en gemakkelijk op te bergen en te vervoeren. Dankzij een mix van materialen van professionele kwaliteit kan de tafel gemakkelijk omgaan met commerciële slijtage. De grijze kleur geeft de tafel de finishing touch. |
| Producttype | Tafels |
| Afmetingen | 71,5(h) x 110(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 715 |
| Breedte | 695 |
| Materiaal | Gepoedercoat staal |
| Productmateriaal | Gepoedercoat staal |
| EAN / Barcode | 5050984703805 |
| Gewicht | 12kg |
| Bijpassende knopen | Opvouwbaar ontwerp - ideaal voor ruimtebesparing en opslag wanneer niet in gebruik |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor binnen- en buitengebruik |
| Lange mouw | Geschikt voor kookplaat tot 180 graden |
| Klassieke pasvorm | Bijpassende stoelen beschikbaar - GH551 |
| Extra gegevens 5 | Gemaakt van sterk gepoedercoat staal |
| Extra gegevens 6 | Stalen beschikbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Lichtgewicht en kan eenvoudig worden verplaatst naar de relevante opstellingslocatie |
| Dubbele sluiting | Geleverd met nylon voetjes die helpen voorkomen dat de tafel verschuift of vloeren markeert |
| Omgeslagen manchetten | Gemakkelijk af te vegen/schoon te maken tussen onderhoudsbeurten door |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |