
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle en eigentijdse kunstleren kuipstoelen geschikt voor diverse horecagelegenheden.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero polyurethaan leren kuipstoel donkerbruin |
| Korte omschrijving | Berken frame. Kunstleren zitting. Zithoogte: 49,5cm. |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle en eigentijdse kunstleren kuipstoelen geschikt voor diverse horecagelegenheden. |
| Producttype | Stoelen met armleuning |
| Afmetingen | 82(h) x 63(b) x65(d)cm |
| Diepte | 650 |
| Materiaal | Berkenhout & PU-schuim |
| Productmateriaal | Berkenhout & PU-schuim |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984399343 |
| Gewicht | 11kg |
| Bijpassende knopen | Alleen binnengebruik |
| Unisex pasvorm | Conform BS7176 versie 5 |
| Lange mouw | Berken frame |
| Klassieke pasvorm | Compleet gemonteerd geleverd |
| Thermometerzakje en borstzak | Niet stapelbaar |
| Dubbele sluiting | Zithoogte 49,5cm |
| Omgeslagen manchetten | Hoogte armleuning 69cm |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Donkerbruin |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |