
€ 0,00 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Constructie van polywood en staal. 700(L)x700(W)x730(H)mm
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero Santorini Vierkante Polywood Tafel 700mm |
| Korte omschrijving | Constructie van polywood en staal. 700(L)x700(W)x730(H)mm |
| Producttype | Tafels |
| Materiaal | RVS & polyhout |
| Productmateriaal | RVS & polyhout |
| EAN / Barcode | 5050984797590 |
| Gewicht | 11,87kg |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor gebruik binnen en buiten |
| Unisex pasvorm | Bestand tegen krassen, vlekken en UV |
| Lange mouw | Hedendaags lattenontwerp |
| Klassieke pasvorm | Het tafelblad heeft een realistische, natuurlijke houtuitstraling maar met de duurzaamheid van hars, ideaal voor buitengebruik |
| Extra gegevens 5 | Gemaakt van zeer duurzaam polywood (kunstharshout) met een stalen buisframe met e coating en poedercoating |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor hete schotels tot 100 °C |
| Extra gegevens 7 | Eenvoudig af te nemen, hogedrukreiniger kan indien nodig worden gebruikt om tussen de latten te reinigen |
| Extra gegevens 8 | Eenvoudig te monteren |
| Extra gegevens 9 | Bijpassende stoelen ook beschikbaar (FU537) |
| Thermometerzakje en borstzak | 125 kg maximale draagcapaciteit |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |