
€ 353,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw binnen- en buitenruimtes een stijlvolle makeover met deze moderne meubelcollectie. Gemaakt van staal en geolied hout. Blad is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero stalen en acaciahouten banken 100cm (2 stuks) |
| Korte omschrijving | Stalen frame. Houten zitting. 45(h)x100(b)x35(d)cm. 2 stuks. |
| Volledige omschrijving | Geef uw binnen- en buitenruimtes een stijlvolle makeover met deze moderne meubelcollectie. Gemaakt van staal en geolied hout. Blad is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden. |
| Aantal per doos | 2 |
| Producttype | Banken |
| Afmetingen | 45(h) x 100(b) x 35(d)cm |
| Diepte | 350 |
| Hoogte | 450 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Productmateriaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984525865 |
| Gewicht | 9,5kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvolle industriële vormgeving met acaciahout en zwart staal |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken en te onderhouden |
| Lange mouw | Voorgeolied acaciahout |
| Klassieke pasvorm | Zithoogte 45cm |
| Extra gegevens 5 | Bijpassende vierkante (DS152) en rechthoekige tafel (DS153) afzonderlijk verkrijgbaar |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor binnen- en buitengebruik |
| Extra gegevens 7 | Duurzaam gewonnen acaciahout |
| Thermometerzakje en borstzak | Duurzaam hout en gepoedercoat staal |
| Dubbele sluiting | Weersbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Met niet-strepende voetpluggen voor een stabiele plaatsing |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Teak |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ds152_ds153_ds154.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |