
€ 515,45 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef binnen en buiten een eigentijdse uitstraling met deze aantrekkelijke, industriële set. Gemaakt van stevig staal en geolied acaciahout. Blad is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero stalen en acaciahouten industriële banken 160cm (2 stuks) |
| Korte omschrijving | Stalen frame | Houten zitting | 45(h)x160(b)x38(d)cm | 2 stuks |
| Volledige omschrijving | Geef binnen en buiten een eigentijdse uitstraling met deze aantrekkelijke, industriële set. Gemaakt van stevig staal en geolied acaciahout. Blad is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden. |
| Aantal per doos | 2 |
| Producttype | Banken |
| Afmetingen | 45(h) x 160(b) x 38(d)cm |
| Diepte | 380 |
| Hoogte | 450 |
| Breedte | 1600 |
| Materiaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Productmateriaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984525902 |
| Gewicht | 11,7kg |
| Bijpassende knopen | Industriële vormgeving |
| Unisex pasvorm | Duurzaam gewonnen acaciahout |
| Lange mouw | Eenvoudige zelfmontage |
| Klassieke pasvorm | Zithoogte 450mm |
| Extra gegevens 5 | Gebruik DL476 houtolie voor onderhoud |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor binnen en buiten |
| Thermometerzakje en borstzak | Het voorgeoliede acaciahout is weersbestendig, mits op de juiste wijze onderhouden |
| Dubbele sluiting | Sterk en duurzaam gepoedercoat stalen frame |
| Omgeslagen manchetten | Verstelbare voetjes voor een stabiele plaatsing |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Teak |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |