
€ 546,91 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige, stijlvolle houten stoelen. Slijtbestendig en ideaal voor binnen- en buitengebruik. De stoel is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero stalen en acaciahouten stoelen met armleuningen (4 stuks) |
| Korte omschrijving | Stalen frame. Houten zitting en leuningen. Zithoogte: 45cm. 4 stuks. |
| Volledige omschrijving | Stevige, stijlvolle houten stoelen. Slijtbestendig en ideaal voor binnen- en buitengebruik. De stoel is reeds voorbehandeld maar dient regelmatig en vóór gebruik geolied te worden. |
| Aantal per doos | 4 |
| Producttype | Stoelen met armleuning |
| Afmetingen | 86(h) x 55(b) x 53(d)cm |
| Diepte | 530 |
| Materiaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Productmateriaal | Acaciahout & gepoedercoat staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984525834 |
| Gewicht | 7kg |
| Bijpassende knopen | Geolied voor langdurig gebruik |
| Unisex pasvorm | Volledig gemonteerd geleverd |
| Lange mouw | Stevige houten en stalen constructie |
| Klassieke pasvorm | Hout vereist regelmatig onderhoud - bestel hiervoor DL476 |
| Extra gegevens 5 | Met voetjes ter bescherming van vloeren |
| Extra gegevens 7 | Geschikt voor binnen- en buitengebruik |
| Extra gegevens 8 | Acacia & mat zwart gepoedercoat staal |
| Thermometerzakje en borstzak | Zithoogte: 45cm |
| Dubbele sluiting | Hoogte armleuningen: 66cm |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbaar |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Teak |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |