
€ 49,60 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle, slijtvaste naadloze tafelbladen voor binnen gebruik. Een breed, veelzijdig assoritment
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero vierkant tafelblad wit 60cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 60x60cm. Voorgeboord. |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle, slijtvaste naadloze tafelbladen voor binnen gebruik. Een breed, veelzijdig assoritment |
| Producttype | Tafelbladen |
| Afmetingen | 3(h) x 60(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 30 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Productmateriaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984346545 |
| Gewicht | 5,4kg |
| Bijpassende knopen | Voorgeboord voor eenvoudige montage |
| Unisex pasvorm | Alleen voor binnengebruik |
| Thermometerzakje en borstzak | Platte verpakking |
| Dubbele sluiting | Hittebestendig en waterafstotend |
| Omgeslagen manchetten | Dikte rand: 3cm |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |