
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ruimtebesparende weerbestendige moderne RVS tafels. Eenvoudig te verplaatsen en op te slaan. Eenvoudig te monteren. Ideaal voor buitengebruik.
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero vierkante aluminium klaptafel met RVS blad 60cm |
| Korte omschrijving | Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Ruimtebesparende weerbestendige moderne RVS tafels. Eenvoudig te verplaatsen en op te slaan. Eenvoudig te monteren. Ideaal voor buitengebruik. |
| Producttype | Tafels |
| Afmetingen | 72(h) x 60(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 720 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984237768 |
| Gewicht | 7,5kg |
| Bijpassende knopen | Kantelbaar blad - compact op te slaan |
| Unisex pasvorm | Eenvoudige, stijlvolle vormgeving |
| Lange mouw | Plat verpakt - eenvoudige montage |
| Klassieke pasvorm | Hoogte met opklapt blad: 101cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Lichtgewicht aluminium frame |
| Dubbele sluiting | Zeer sterke aluminium en RVS constructie |
| Omgeslagen manchetten | Roest- en weerbestendig - geschikt voor buitengebruik |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Geschikt voor | Binnen- en buitengebruik |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+u423+cg838.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |