
€ 205,69 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Karaktervolle tafelbladen - perfect in combinatie met een gietijzeren tafelpoot. Honingraat kern met coated melamine tafelblad; bestand tegen krassen en hitte (tot 180°C).
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero voorgeboord rechthoekig tafelblad Urban Dark 1100x700mm |
| Korte omschrijving | Urban Dark | 1100(B) x 700(L)mm x 46(D)mm | Voorgeboord |
| Volledige omschrijving | Karaktervolle tafelbladen - perfect in combinatie met een gietijzeren tafelpoot. Honingraat kern met coated melamine tafelblad; bestand tegen krassen en hitte (tot 180°C). |
| Producttype | Tafelbladen |
| Afmetingen | 4,8(h) x 110(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 48 |
| Breedte | 1100 |
| Materiaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Productmateriaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984542299 |
| Gewicht | 16kg |
| Bijpassende knopen | Het stijlvolle, donkere hout geeft uw eetruimtes een chique uitstraling |
| Unisex pasvorm | De PVC rand beschermt de tafel tegen stootschade |
| Lange mouw | Ideaal voor stijlvolle indoor ruimtes |
| Klassieke pasvorm | 48mm dikke constructie |
| Extra gegevens 5 | Alleen voor binnengebruik |
| Extra gegevens 6 | Kleurstalen op aanvraag beschikbaar (AJ812) |
| Thermometerzakje en borstzak | Door de honingraat kern met coated melamine toplaag is de tafel hittebestendig tot 180°C, zodat u er ook hete borden op kunt zetten |
| Dubbele sluiting | Het tafelblad is voorgeboord zodat u er eenvoudig zelf een Bolero tafelpoot naar keuze onder kunt monteren |
| Omgeslagen manchetten | Simpel met een doekje af te nemen voor en na couverts |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Stedelijk Donker |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffurniture_care_leaflet.pdf |