
€ 75,01 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een strak marmereffect geeft zitgedeeltes direct stijl. De honingraatkern met harsgecoate melamine top beschermt tegen krassen en hoge temperaturen (tot 180°C).
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero, voorgeboord rond tafelblad met marmereffect, 600 mm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 600mm |
| Volledige omschrijving | Een strak marmereffect geeft zitgedeeltes direct stijl. De honingraatkern met harsgecoate melamine top beschermt tegen krassen en hoge temperaturen (tot 180°C). |
| Producttype | Tafelbladen |
| Afmetingen | 4,8(h) x 60(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 48 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Productmateriaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984542343 |
| Gewicht | 8kg |
| Bijpassende knopen | Het oppervlak met marmereffect contrasteert tussen lichte en donkere tinten |
| Unisex pasvorm | Het melamine blad is bestand tegen krassen, vlekken en vlekken |
| Lange mouw | Voorgeboorde tafelbladen perfect voor eenvoudige zelfmontage met de serie Bolero tafelonderstellen |
| Klassieke pasvorm | 48 mm dik |
| Extra gegevens 5 | Pvc-rand |
| Extra gegevens 6 | Draadmaat M6*20 |
| Extra gegevens 7 | Alleen binnenshuis gebruiken |
| Thermometerzakje en borstzak | De natuurlijke afwerking geeft een stijlvolle en unieke touch aan je eetkamer |
| Dubbele sluiting | Honingraatkern is temperatuurbestendig tot 180°C |
| Omgeslagen manchetten | De hoge hittebestendigheid maakt het ideaal om uit de oven op tafel te serveren |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Marmer |
| Geschikt voor | Binnengebruik |