
€ 87,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een strak marmereffect geeft zitgedeeltes direct stijl. De honingraatkern met harsgecoate melamine top beschermt tegen krassen en hoge temperaturen (tot 180°C).
| Brand | Bolero |
| Productnaam | Bolero, voorgeboord vierkant tafelblad met marmereffect, 700 mm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 700mm | marmeren effect |
| Volledige omschrijving | Een strak marmereffect geeft zitgedeeltes direct stijl. De honingraatkern met harsgecoate melamine top beschermt tegen krassen en hoge temperaturen (tot 180°C). |
| Producttype | Tafelbladen |
| Afmetingen | 4,8(h) x 70(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 48 |
| Breedte | 700 |
| Materiaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Productmateriaal | Spaanplaat van hoge dichtheid met hittegesealde decoratie |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984542350 |
| Gewicht | 10kg |
| Bijpassende knopen | Het stijlvolle ontwerp met marmereffect voegt elegantie toe aan eetruimtes |
| Unisex pasvorm | Het gemakkelijk schoon te vegen oppervlak bespaart tijd voor en na het onderhoud |
| Lange mouw | De 48 mm dikke constructie zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid |
| Klassieke pasvorm | Voorgeboorde gaten voor eenvoudige doe-het-zelf montage met Bolero tafelonderstellen |
| Extra gegevens 5 | Alleen voor gebruik binnenshuis |
| Thermometerzakje en borstzak | Honingraatkern met harsgecoate melamine zorgt voor een uitstekende hittebestendigheid |
| Dubbele sluiting | Plaats kookplaten of warmers (tot 180°C) zonder het oppervlak te beschadigen |
| Omgeslagen manchetten | De PVC-rand beschermt de tafel tegen stootschade en zorgt ervoor dat hij er als nieuw uit blijft zien |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Marmer |
| Geschikt voor | Binnengebruik |