
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maakt tot wel 75 kopjes koffie per keer. Met de hand bij te vullen dus zonder vaste wateraansluiting. Snel en betrouwbaar met een capaciteit van 10L.
| Brand | Bravilor Bonamat |
| Productnaam | Bravilor Percolator 75 koffiepercolator 10Ltr |
| Korte omschrijving | 1650W | 10L |
| Volledige omschrijving | Maakt tot wel 75 kopjes koffie per keer. Met de hand bij te vullen dus zonder vaste wateraansluiting. Snel en betrouwbaar met een capaciteit van 10L. |
| Producttype | Percolators |
| Inhoud | 10L |
| Afmetingen | 43(h)cm |
| Hoogte | 430 |
| Spanning | 230V |
| Leveranciersreferentie | 8.060.120.31002 |
| EAN / Barcode | 8713441063061 |
| Gewicht | 5,2kg |
| Bijpassende knopen | Handmatig bijvullen - geen wateraansluiting nodig |
| Unisex pasvorm | Maximale output per uur: 15L |
| Lange mouw | RVS kraan met 2 standen - continu of handmatig |
| Klassieke pasvorm | Aansluiting: 230V 50/60Hz 1650W |
| Thermometerzakje en borstzak | Automatische warmhoudmodus |
| Dubbele sluiting | Kraanhoogte: 115mm |
| Omgeslagen manchetten | Totale capaciteit: 10L |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_fn280.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_fn280.pdf |