
€ 227,47 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Brecknell 405-LCD algemene gebruik weegschaal is perfect geschikt voor industriële keukens of voedselbereidingsruimtes waar nauwkeurige portiecontrole van ingrediënten van essentieel belang is. Dankzij de 100% subtractieve tarra kan de operator snel elk ingrediënt tarreren terwijl het op de weegschaal wordt geplaatst. De roestvrijstalen schaal van voedingskwaliteit is afneembaar, waardoor deze eenvoudig schoon te maken is. Het heldere LCD-scherm met achtergrondverlichting maakt het gemakkelijk leesbaar, zowel binnen als buiten. De basis is gemaakt van duurzaam ABS-kunststof, dat uitstekende bescherming biedt bij dagelijks gebruik en vocht buiten houdt. De 405-LCD heeft selecteerbare eenheden voor lb, kg, gram, oz, lb/oz en een 100% tarrafunctie. Met een resolutie van 1 g / 0,002 lb voor het 6 kg / 12 lb-model en 2 g / 0,005 lb voor het 15 kg / 30 lb-model, zijn de 405-LCD weegschalen voor algemeen gebruik nauwkeurig voor diverse weegtoepassingen.
| Brand | Brecknell |
| Productnaam | Brecknell Elektronische Weegschaal 6Kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 6 kg |
| Volledige omschrijving | De Brecknell 405-LCD algemene gebruik weegschaal is perfect geschikt voor industriële keukens of voedselbereidingsruimtes waar nauwkeurige portiecontrole van ingrediënten van essentieel belang is. Dankzij de 100% subtractieve tarra kan de operator snel elk ingrediënt tarreren terwijl het op de weegschaal wordt geplaatst. De roestvrijstalen schaal van voedingskwaliteit is afneembaar, waardoor deze eenvoudig schoon te maken is. Het heldere LCD-scherm met achtergrondverlichting maakt het gemakkelijk leesbaar, zowel binnen als buiten. De basis is gemaakt van duurzaam ABS-kunststof, dat uitstekende bescherming biedt bij dagelijks gebruik en vocht buiten houdt. De 405-LCD heeft selecteerbare eenheden voor lb, kg, gram, oz, lb/oz en een 100% tarrafunctie. Met een resolutie van 1 g / 0,002 lb voor het 6 kg / 12 lb-model en 2 g / 0,005 lb voor het 15 kg / 30 lb-model, zijn de 405-LCD weegschalen voor algemeen gebruik nauwkeurig voor diverse weegtoepassingen. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Afmetingen | 11(h) x 22,5(b) x 30,5(d)cm |
| Diepte | 305 |
| Hoogte | 110 |
| Breedte | 225 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 810036380218 |
| Gewicht | 5kg |
| Unisex pasvorm | Roestvrijstalen halterplateau met ABS-kunststof behuizing |
| Lange mouw | Bedrijfstemperatuur: 5°C - 35°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemakkelijk afleesbaar LCD-scherm |
| Dubbele sluiting | Wordt standaard geleverd met een wisselstroomadapter met verwisselbare stekkeruiteinden om aan de stekkervereisten in het VK, de EU en de VS te voldoen, of kan op batterijvoeding werken met vier AA-batterijen |
| Omgeslagen manchetten | Metingen via tarra/eenheden - zet het gewicht tijdens gebruik eenvoudig op nul |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Beige |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |