
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Betrouwbare heavy-duty mixers, perfect voor bakkerijen, restaurants kantines en scholen. Volledig metalen behuizing en komlift met hefboommechanisme. Met veiligheidsstop wanneer kom of beschermer niet goed geplaatst zijn. Geleverd met kom, garde, deeghaak en klopper. Vaatwasserbestendige kom.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo 9ltr aanrecht planetaire mixer |
| Korte omschrijving | 550W. Capaciteit: 9Ltr. Drie snelheden |
| Volledige omschrijving | Betrouwbare heavy-duty mixers, perfect voor bakkerijen, restaurants kantines en scholen. Volledig metalen behuizing en komlift met hefboommechanisme. Met veiligheidsstop wanneer kom of beschermer niet goed geplaatst zijn. Geleverd met kom, garde, deeghaak en klopper. Vaatwasserbestendige kom. |
| Producttype | Planetaire mixers<multisep/>Aanrecht mixers |
| Inhoud | Maximum capaciteit: 2kg meel en 3kg deeg |
| Afmetingen | 61cm(h)x39,5cm(b)x39,5cm |
| Diepte | 395 |
| Hoogte | 610 |
| Breedte | 395 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 550W, 2,4A |
| Stroomverbruik | 550 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984386862 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 36kg |
| Bijpassende knopen | Krachtige en duurzame 550W commerciële motor |
| Unisex pasvorm | Planetaire mengactie zorgt ervoor dat alle ingrediënten in de kom effectief worden gemengd |
| Lange mouw | Gemonteerd op standaard voor veilige, stabiele en ergonomische werking |
| Klassieke pasvorm | Wordt geleverd met garde, spiraaldeeg haak en deegklopper |
| Extra gegevens 5 | Overbelastingsbeveiliging/reset schakelaar voor veiligheid |
| Extra gegevens 6 | Max bloemcapaciteit: 2kg. Max deegcapaciteit: 3.2kg |
| Thermometerzakje en borstzak | Tijdbesparend gebruiksvriendelijk ontwerp |
| Dubbele sluiting | 9 liter capaciteit sterke roestvrijstalen kom met hendelbediende komlift |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudige drukknopbediening met veiligheidsstopfunctie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gl190.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+mixers.pdf |