
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De krachtige en betrouwbare Buffalo bean to cup koffiemachine is een uitstekende oplossing voor het snel leveren van heerlijke, aromatische koffie met een druk op de knop. Volledig automatisch, de koffiemachine houdt uw keuze van bonen in zijn 1kg capaciteit hoppers en gebruikt een ingebouwde verstelbare molen om de vers smakende dranken naar uw specificaties te creëren. Het bedienen kon echt niet eenvoudiger - het 10" touchscreen display zorgt ervoor dat de machine geschikt is voor zowel zelfbediening als assistentiegebieden, zoals ontbijtbuffetten of personeelskamers. De Buffalo bean to cup koffiemachine geeft je ook veel drankopties - van schuimige cappuccino's tot intense espresso, alles is beschikbaar vanaf het intuïtieve touchscreen display. Het speciale design van de melkopschuimer geeft melk en water tegelijk af, waardoor de service tijden verder verkorten. De grote capaciteit van de 3,5L water tank, gecombineerd met de aanzienlijke koffiebonen hopper en afvalbakken, betekenen minder routinematige hervullingen en ledigingen gedurende de dag, en het handige alarm voor de koffiedikbak zorgt ervoor dat je precies weet wanneer het geleegd moet worden. De machine kan ook aangesloten worden op gebarrelleerd of gebotteld water als dat nodig is (niet op het hoofdwaternet).
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Bean To Cup Koffiemachine Met Groot Touchscreen |
| Korte omschrijving | 1,3kW. 254mm display. 16 drankopties |
| Volledige omschrijving | De krachtige en betrouwbare Buffalo bean to cup koffiemachine is een uitstekende oplossing voor het snel leveren van heerlijke, aromatische koffie met een druk op de knop. Volledig automatisch, de koffiemachine houdt uw keuze van bonen in zijn 1kg capaciteit hoppers en gebruikt een ingebouwde verstelbare molen om de vers smakende dranken naar uw specificaties te creëren. Het bedienen kon echt niet eenvoudiger - het 10" touchscreen display zorgt ervoor dat de machine geschikt is voor zowel zelfbediening als assistentiegebieden, zoals ontbijtbuffetten of personeelskamers. De Buffalo bean to cup koffiemachine geeft je ook veel drankopties - van schuimige cappuccino's tot intense espresso, alles is beschikbaar vanaf het intuïtieve touchscreen display. Het speciale design van de melkopschuimer geeft melk en water tegelijk af, waardoor de service tijden verder verkorten. De grote capaciteit van de 3,5L water tank, gecombineerd met de aanzienlijke koffiebonen hopper en afvalbakken, betekenen minder routinematige hervullingen en ledigingen gedurende de dag, en het handige alarm voor de koffiedikbak zorgt ervoor dat je precies weet wanneer het geleegd moet worden. De machine kan ook aangesloten worden op gebarrelleerd of gebotteld water als dat nodig is (niet op het hoofdwaternet). |
| Afmetingen | 59(h) x 25,1(b) x 47,5(d)cm |
| Diepte | 475 |
| Hoogte | 590 |
| Breedte | 251 |
| Materiaal | RVS & ABS |
| Productmateriaal | RVS & ABS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984766589 |
| Gewicht | 18,5kg |
| Bijpassende knopen | Volautomatische one-touch bean to cup werking |
| Unisex pasvorm | Intuïtief 12,7cm" kleurentouchscreen display |
| Lange mouw | Geïntegreerde automatische melkopschuimer - geeft melk en water tegelijk af voor snellere bediening |
| Klassieke pasvorm | 16 vooraf ingestelde drankopties |
| Extra gegevens 5 | 3,5L water tank met optie om aan te sluiten op gebarrelleerd/geflessen water |
| Extra gegevens 6 | Niet geschikt voor directe aansluiting op het hoofdwaternet |
| Extra gegevens 7 | 1kg koffieboon capaciteit |
| Extra gegevens 8 | Gemakkelijke toegang tot koffieprut en watercontainers - gewoon uitschuiven en legen |
| Extra gegevens 9 | Automatisch alarm als de koffiedikbak vol is |
| Thermometerzakje en borstzak | Water- en bonentekort alarm |
| Dubbele sluiting | Aanpasbare dranken met 7 instelbare maalinstellingen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gm949.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gm949.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_gm948_gm949.pdf |