
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Het betrouwbare Buffalo koffiezetapparaat met bonen naar kopje is een geweldige oplossing voor het leveren van heerlijke, aromatische koffie met een druk op de knop. Volledig automatisch, het koffiezetapparaat bewaart uw keuze aan bonen in zijn hoppers met een capaciteit van 1 kg en gebruikt een ingebouwde verstelbare molen om de meest verse dranken naar uw specificaties te creëren. De bediening kan echt niet eenvoudiger - het 5" aanraakscherm zorgt ervoor dat de machine geschikt is voor zowel zelfbediening als assistentiebereik, zoals ontbijtbuffetten of personeelsruimtes. Het Buffalo koffiezetapparaat met bonen naar kopje biedt u ook veel drankopties - van schuimige cappuccino's tot intense espresso, alles is beschikbaar via het intuïtieve aanraakscherm. De grote capaciteit van de 3,5 liter watertank, gecombineerd met de royale koffiebonenhopper en afvalbakken, betekent minder routinematige navullingen en leegmaken gedurende de dag, en het handige alarm voor de grondbak zorgt ervoor dat u precies weet wanneer deze moeten worden geleegd. De machine kan ook worden aangesloten op vatenwater of flessenwater indien nodig (niet op de waterleiding).
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Bean to Cup Koffiezetapparaat Met Touchscreen |
| Korte omschrijving | 1.3kW. 127mm display. 16 drankopties |
| Volledige omschrijving | Het betrouwbare Buffalo koffiezetapparaat met bonen naar kopje is een geweldige oplossing voor het leveren van heerlijke, aromatische koffie met een druk op de knop. Volledig automatisch, het koffiezetapparaat bewaart uw keuze aan bonen in zijn hoppers met een capaciteit van 1 kg en gebruikt een ingebouwde verstelbare molen om de meest verse dranken naar uw specificaties te creëren. De bediening kan echt niet eenvoudiger - het 5" aanraakscherm zorgt ervoor dat de machine geschikt is voor zowel zelfbediening als assistentiebereik, zoals ontbijtbuffetten of personeelsruimtes. Het Buffalo koffiezetapparaat met bonen naar kopje biedt u ook veel drankopties - van schuimige cappuccino's tot intense espresso, alles is beschikbaar via het intuïtieve aanraakscherm. De grote capaciteit van de 3,5 liter watertank, gecombineerd met de royale koffiebonenhopper en afvalbakken, betekent minder routinematige navullingen en leegmaken gedurende de dag, en het handige alarm voor de grondbak zorgt ervoor dat u precies weet wanneer deze moeten worden geleegd. De machine kan ook worden aangesloten op vatenwater of flessenwater indien nodig (niet op de waterleiding). |
| Afmetingen | 60,5(h) x 25,1(b) x 47,5(d)cm |
| Diepte | 475 |
| Hoogte | 605 |
| Breedte | 251 |
| Materiaal | RVS & ABS |
| Productmateriaal | RVS & ABS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984766572 |
| Gewicht | 16,5kg |
| Bijpassende knopen | Volledig automatische éénknops bonen-naar-kop werking |
| Unisex pasvorm | Intuïtief 12,7cm kleurentouchscreen display |
| Lange mouw | Automatische melkopschuimer |
| Klassieke pasvorm | 16 voorgeprogrammeerde drankopties |
| Extra gegevens 5 | 3,5 liter watertank met optie om aan te sluiten op vaten/flessenwater |
| Extra gegevens 6 | Niet geschikt voor directe aansluiting op de waterleiding |
| Extra gegevens 7 | 1 kg koffiebonencapaciteit |
| Extra gegevens 8 | Gemakkelijk toegankelijke afvalbakken voor koffiedik en water - eenvoudig uitschuiven en legen |
| Extra gegevens 9 | Automatisch alarm als de koffiedikbak vol is |
| Thermometerzakje en borstzak | Water- en bonentekortalarm |
| Dubbele sluiting | Aanpasbare dranken met 7 instelbare maalstanden |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gm948.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gm948.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_gm948_gm949.pdf |