
€ 1.124,08 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verstelbare deegdikte. Breedte: 160 mm
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Deegroller 40,6 cm |
| Korte omschrijving | Verstelbare deegdikte. Breedte: 160 mm |
| Producttype | Pizza deegrollers |
| Afmetingen | 89(h) x 63(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 570 |
| Hoogte | 890 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984806445 |
| Gewicht | 38,5kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS-constructie die eenvoudig te reinigen is |
| Unisex pasvorm | 40,6 cm rollen van voedselveilige hars |
| Lange mouw | Instelbare dikte: 0,7-5,4 mm. Ideaal voor diverse pizzabodems |
| Klassieke pasvorm | Afneembare Perspex-beschermkappen |
| Extra gegevens 5 | Betrouwbare professionele motor voor dagelijks gebruik |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ja373.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ja373.pdf |