
€ 728,41 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle RVS warmhoudvitrines. Hygiënisch en eenvoudig te reinigen, voorzien van glazen schuifdeuren en binnenverlichting. Compleet met waterbassin om uitdroging van voedsel te voorkomen en met 3 verstelbare roosters.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Economy warmhoudvitrine voor 60 producten |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 60 taarten. Vermogen: 650W |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle RVS warmhoudvitrines. Hygiënisch en eenvoudig te reinigen, voorzien van glazen schuifdeuren en binnenverlichting. Compleet met waterbassin om uitdroging van voedsel te voorkomen en met 3 verstelbare roosters. |
| Producttype | Gebaksvitrines |
| Afmetingen | 43,3(h) x 74,4(b) x 36,3(d)cm |
| Diepte | 363 |
| Hoogte | 433 |
| Breedte | 744 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Stroomverbruik | 650 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | 30°C tot +90°C |
| EAN / Barcode | 5050984709135 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 21,5kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparende, gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | 3 uitneembare schappen |
| Lange mouw | Geïntegreerd waterreservoir om de kwaliteit van het gebak gedurende een langere periode te behouden |
| Klassieke pasvorm | Glazen schuifdeuren - snelle en gemakkelijke toegang tot de inhoud - ideaal voor serviceruimtes |
| Extra gegevens 5 | Eenvoudige thermostaatregeling - houdt de inhoud op de juiste temperatuur |
| Extra gegevens 6 | Binnenverlichting helpt inhoud te benadrukken om impulsaankopen aan te moedigen |
| Thermometerzakje en borstzak | Glazen schuifdeuren |
| Dubbele sluiting | Instelbare temperatuur |
| Omgeslagen manchetten | Interne verlichting |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_d859.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj558_cj559.pdf |