
€ 2.036,42 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Enkele tank, dubbele manden. Capaciteit: 20L
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Elektrische Vrijstaande Friteuse 12kW |
| Korte omschrijving | Enkele tank, dubbele manden. Capaciteit: 20L |
| Producttype | Friteuses - Vrijstaand |
| Inhoud | 20L |
| Afmetingen | 101,4(h) x 39,4(b) x 75(d)cm |
| Diepte | 750 |
| Hoogte | 1014 |
| Breedte | 394 |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 400V |
| Temperatuurbereik | +60°C tot +190°C |
| EAN / Barcode | 5050984777011 |
| Gewicht | 33kg |
| Bijpassende knopen | Enorme tankcapaciteit van 20L met 12kW elementen - bereid grotere hoeveelheden, sneller |
| Unisex pasvorm | Twee manden - ideaal voor het bereiden van grote hoeveelheden tijdens drukke momenten |
| Lange mouw | Dubbele thermische beveiliging voor extra veiligheid |
| Klassieke pasvorm | Voorzien van 4 zwenkwielen (2 geremd) - eenvoudiger te verplaatsen |
| Extra gegevens 5 | Aftapkraan voor eenvoudig legen. Handvat met vergrendeling |
| Extra gegevens 6 | Met scharnierende elementen voor gemakkelijk schoonmaken |
| Extra gegevens 7 | Krachtig 12kW element voor snelle opwarming en herstel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | 3-fase |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_hu198.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_hu198.pdf |